Hafta Sonunun Önemli Kripto Para Haberleri

Merhaba. Bu paylaşımda farklı bir şey yapmak istiyorum. Kripto paralarla ilgili hafta sonunda yayınlanan haberlerden önemli bulduklarımı sizin için listeleyeceğim.


Koin Bülteni'nde yayınlanan habere göre kripto para piyasası kendini toparlamaya başlamış. Gerçektende grafiklere şöyle bir göz atarsak olumlu yönde değişimler söz konusu.
Kripto para piyasası Cuma günü yaşadığı hafif artışı şu anda sürdürmeye devam ediyor. Coin360 verilerine bakacak olursak kripto para piyasasının son 24 saatteki genel durumunun fena olmadığını söyleyebiliriz. CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin an itibariyle 6 bin 295$ civarında bir fiyata sahip.[…]

Kaynak: Genel Kripto Para Piyasası Kendini Yavaş Yavaş ToparlıyorCoin Bilgi'de yer alan habere göre güvenli kripto para borsalarının sayısı artıyormuş. Ancak şöyle bir durum söz konusu: Bir çok kripto para borsası henüz test edilmedi :)
Kripto paraları satın almak için gerekli olan bir takım adımları hızlandırılmış olan sunabilen tek yer kripto para borsaları olmakta. Kripto para

Kaynak: Güvenli Kripto Para Borsası Sayısı ArtıyorUzman Coin isimli kripto para haberleri sitesinde yayınlanan bir habere göre ise Bitcoin değerinin 50.000 $'a ulaşabilmesi için ne gibi şartların sağlanması gerektiğine dair bilgiler verilmiş.
Bazı kripto para analistlerinin öne sürdüğü gibi Bitcoin'in 2018 yılı içinde 50,000 dolara ulaşma olasılığından ciddi anlamda söz etmek için neler olmalı?

Kaynak: Bitcoin, 2018'de 50,000 dolara nasıl ulaşabilir?Kriptoparahaber.com internet sitesinde yayınlanan bir habere göre kripto para yüklenebilen bir mikro çip üretilmiş. Bu mikro çip deri altına yerleştirilebiliyormuş. Ve internet bağlantısı sayesinde yatırma/çekme işlemleri yapılabiliyormuş.
Bichip firması internet bağlantısı olan ilk ve tek uzaktan okunabilen insan mikroçipini üreten firma olarak gündeme geldi.

Kaynak: Bichip teknolojisi ile kripto paranız hep yanınızda olacakYine Kripto Para Haber sitesinde yer alan bir habere göre Litecoin yeni ortaklıklar kuruyormuş. Uzunca bir süredir düşüşte veya yatay seyreden LTC'de olumlu hareketler görebiliriz.
Şu sıralar Litecoin için işler parlak görünüyor. LTC, yükselişe geçti. Ayrıca bu hafta Litecoin yeni ortaklıklar ile rakiplerine de gözdağı verdi.

Kaynak: Litecoin yeni ortaklıklar duyurdu: Yükseliş trendi yakın olabilirGörsel: link

Yorumlar