Waves Hakkında

Merhaba. Bir kaç gündür kripto para araştırması yapmadım. Uzun süredir Waves coin'i merak ediyordum. Bu gün hakkında bir kaç yazı okudum. Anladığım kadarıyla, Waves hakkında sizlerle bilgi paylaşmak istiyorum.

Waves, bir platform kripto parası. Waves platformu bir kripto para borsasını da barındırıyor. Platform üzerinde yeni kripto paralar da üretilebiliyor. Waves güvenilir, hızlı bir değer aktarımı ve depolama platformu olmayı hedefliyor. Platformun Blok zinciri (merkeziyetsiz) üzerinde barındırılması Waves coin için bir artı puan oluşturuyor. Platform kullanıcıları Masternode oluşturarak ve kiralama yöntemiyle Waves coin elde edebiliyorlar.

Waves 2016 yılında ortaya çıktı. Dünyanın en başarılı yedinci ICO'su oldu. ICO aşamasında yaklaşık 30.000 BTC topladı. Toplamda Yüz milyon Waves üretildi. Ve tamamı dolaşımda. Waves şu anda yaklaşık 3$ değerinde. Kendi platforumu üzerinden, Tidex, Binance, Upbit, Bittrex, Houbi, Livecoin vb. borsalardan alınıp satılabiliyor.

(Coinmarketcap Waves grafiği)

Bu paylaşımı aynı zamanda Steem Blokzincirinde yayınlıyoruz. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere, takipte kalın. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Görsel kaynakları: Wavesplatform.com, Coinmarketcap.com

Yorumlar