Pundi X (NPXS) Hakkında

Pundi X, Ethereum blok zincirinde geliştirilen bir ödeme kripto parası. Özellikle yaşadığı bölgede banka bulunmayan kullanıcıları hedefliyor. Alışveriş merkezlerine, tüccarlara blockchahin teknolojisini kullanan pos cihazları dağıtacaklarını söylüyorlar. Pundi X öncelikli olarak güney doğu Asya ülkelerini hedef almış durumda. Bu ülkelerin ortak özellikleri bankacılık sektörünün az gelişmiş olması.
Pundi X alt yapısını kullanan pos cihazları tüccarlara dağıtılacak. Tüccarlar farklı ülkelerde, bölgelerde fiyat farklılığı uygulayabilecek. Pos cihazı kullanıcıları çeşitli yöntemlerle desteklenecek. Pundi X kullanıcıları ise alış veriş yaparken farklı kripto paraları da kullanabilecek.

Toplamda 68 milyar(+-) Pundi X (NPXS) üretilecek. Piyasada dolaşan kripto para sayısı, Swap işlemleri devam ettiği için bilinmiyor. Pundi X'in şu anki değeri 0.0054$. Binance, Coinbene, Hotbit, Idex vb. borsalardan alınıp satılabiliyor.

Web sitesi: Pundix.com

Bu tanıtım bir yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir şekilde reklam amacıyla da oluşturulmamıştır. Paylaşılan içerikleri aynı zamanda Steemit.com sitesinde de yayınlıyoruz.

Yorumlar