Stratis (STRAT) Hakkında

Merhaba. Her ne kadar zamanında bilgisarı, interneti umursamadığımız gibi blockchain ve kripto para teknolojisini umursamasakta, kripto paralar hızlı bir şekilde hayatımızın her alanında yer almayı hedefliyor. Stratis'te bu kripto paralardan biri. STRAT coin şirketleri ve finansal kurumları hedef alıyor. Her bir kurum kendi blok zincirini karmaşık işlemlerle uğraşmadan oluşturabiliyor. Oluşturulan blok zinciri üzerinde finansal uygulamlar, kullanım kolaylıkları geliştirilebiliyor. Platform kullanıcıları Stratis platfom ekibinden destek ve fikirler alabiliyor.

Stratis, kendi platformunda kullanılan yerel bir para birimi. Platformu kullanan kurumlar blok zincirlerini masrafsız bir şekilde oluşturup kullanabiliyorlar. Para birimi olarak STRAT coin kullanılıyor. Stratis platformu Ethereum ve Waves platformlarında bulunan bir çok özelliği de barındırıyor.

Web sitesi: Stratisplatform.com

Stratis'in şu anki değeri 2.4 dolar. Dolaşımda 98 milyon (+-) STRAT coin var. Binance, Bittrex, Poloniex, Bithumb, Hitbtc, Livecoin vb. borsalardan alınıp satılabiliyor. Dört saatlik STRAT/BTC grafiği, Binance;


Yeni bir paylaşımda görüşmek üzere, takipte kalın. İyi eğlenceler, bol kazançlar.

Görsel kaynağı: 1, Tradingwiev.com

Yorumlar